ГЛАС ТРЬОШ В УКРАЇНІ

Все починалося в далекому 1905 році. Поки в Україні, розділеній тоді між декількома імперіями вирували політичні пристрасті, гриміли гармати «Потьомкіна» і мітинги проти Габсбургів, на іншому кінці Європи, в швейцарському містечку Бютцберг Йоганн Фрідріх Трьош винаходить і патентує перенесення малюнків на скло і порцеляну, і одночасно засновує маленьку поки майстерню.

Його син Рудольф (друге покоління) через 33 роки засновує незмінне донині акціонерне товариство. «Майстерня» до того часу «обростає» фабрикою виробництва та шліфування дзеркал. Рік 56-й - і вже третє покоління Трьош закладає перспективне виробництво - склопакетне.

За освоєнням ринку автомобільного і загартованого скла, триплекса і кулестійкого скла непомітно наблизився рік 1986 - віха в історії групи, адже саме в 86-му почалося виробництво енергозберігаючого скла, скла з покриттям SILVERSTAR.

У 95-му починається будівництво власних заводів з виробництва листового скла. Керує роботами дипломований інженер Еріх Трьош - представник вже четвертого покоління Трьош. Молодий душею, не позбавлений здорового азарту, що бачить перспективи, він не побоявся бути першим і в році 2008. У 2008 до групи компаній «Глас Трьош» увійшла перша українська «ластівка» - підприємство «Лайнвуд» (Донецьк-Артемівськ).

Два роки роботи переконали швейцарське керівництво в правильності обраного напрямку розвитку, і в 2010 році відбулося придбання групи підприємств «Єврогласс» - дев'яти найбільших заводів з виробництва склопакетів в Україні та заводу в Молдові. Після цього кількість співробітників «Глас Трьош» становить 5300 чоловік на більше ніж 70 підприємствах, розташованих у Швейцарії, Німеччині, Франції, Польщі, Україні та Молдові - а починалося все із крихітної бютцбергскої майстерні . Останній потужний акорд (в Україні) - придбання криворізької компанії «Поліскло» - підприємства з власною десятирічною історією, багатою славними сторінками.

На сьогоднішній день компанія Глас Трьош є безумовним лідером ринку склопакетів в Україні. Сумарна виробнича потужність підприємств компанії складає більше 6 000 000 м2 склопакетів в рік.

Група Глас Трьош працює в трьох спеціалізованих сферах. Підрозділ Exterieur виробляє склопакети для вікон, фасадів і дахів: енергозберігаючі, мультифункціональні, сонцезахисні, протипожежні, протизламні, звукоізоляційні і т. д, а також триплекс, загартоване та високотехнологічне (Hytech) скло. Підрозділ Interieur займається виготовленням скляних перегородок, меблів зі скла, сходів і парапетів, душових кабін і т. д. А в сферу діяльності сектора Automotive входить, крім іншого, скління легкових і вантажних автомобілів, автобусів, поїздів і літаків.

Українські підприємства групи Глас Трьош пропонують продукцію з підрозділів Exterieur та Interieur.

Енергозберігаючі склопакети:

Багатофункціональні склопакети:

Протизламні склопакети:

Сонцезахисні склопакети:

Звукоізоляційні склопакети:

Протипожежні склопакети:

Склопакети з функцією захисту від випромінювання електромагнітних хвиль:

Послуги