Скло як будівельний матеріал має низку неперевершених переваг. Скло не горить і не димить. Його однорідну гладку поверхню легко чистити та дезінфікувати Скло має високий хімічний опір, стійке до основних видів кислот і лугів, не розчинюється у воді і не піддається корозії. Скло не вбирає і не виділяє вологу. Скло не набухає, не всихає, не коробиться. Одного разу прийнявши форму, скло більше не деформується. Скло нечутливе до морозу і температурних коливань. Скло не змінює колір, не жовтіє, не погіршується. Скло не вбирає і не розповсюджує запахи. Скло - це сучасний матеріал з давніми традиціями і великим майбутнім.

Триплексація

Триплекс LAMEX від компанії Глас Трьош являє собою два або більше стекла, склеєних між собою спеціальною високоміцною плівкою, здатною при ударі утримувати осколки. Триплекс захищає від травмування, більше того, за бажанням воно може бути стійким при механічній дії, антивандальним, кулестійким, із захистом від випадання з вікна і стійким до вибухової хвилі. І все це при абсолютній прозорості скла. Триплекс LAMEX від Глас Трьош надає широкий спектр можливостей, що дозволяють поєднати разом дизайнерські ідеї з високою функціональністю та безпекою. Комбінуючи різне за товщиною скло і плівки з друком, можна забезпечити виконання різноманітних захисних функцій і реалізувати сміливі задуми в сфері дизайну.

Триплекс може бути прозорим, кольоровим, розсіюючим світло або з надрукованим
індивідуальним орнаментом. Непрозорий, прозорий або напівпрозорий LAMEX COLORPRINT дозволяє виконувати індивідуальні рішення за допомогою спеціально розробленого кольорового триплекса з технологією цифрового друку. На плівці може бути відтворено будь-яке одно- або багатокольорове зносостійке цифрове
зображення.

Характеристики LAMEX COLORPRINT:
- різноманітне за товщиною скло від 6 до 80 мм;
- комбінації з кулестійким склом, склом для сходових маршів, офісних перегородок;
- можливість використання в склопакетах у поєднанні з енергозберігаючим, сонцезахисним, безпечним і вогнестійким склом;
- висока світлостійкість фарб, як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування;
- використання непрозорої, прозорої або напівпрозорої плівки для триплексу;
- висока роздільна здатність і чіткість зображення;
- декоративне покриття захищене склом;

Сфери застосування:
- облицювання стін і меблів;
- рекламні конструкції і щити;
- перегородки;
- дверне заповнення;
- скляні двері;
- ліфтові шахти;
- кухні і ванни;
- фасади;
- душові кабіни;

Гартування скла

Компанія Глас Трьош Україна надає послуги із гартування скла. Загартоване скло - зазвичай листове скло, що нагрівається до температури гартування (650-680 °C) з подальшим швидким рівномірним охолодженням холодним повітрям з обох сторін. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові напруги стиску, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні. Його міцність і стійкість до температурних змін вищі, ніж у звичайного флоат-скла. У разі руйнування воно розпадається на дрібні скляні крихти з притупленими кутами. Поряд з аспектом безпеки, загартоване скло забезпечує також різноманітні дизайнерські можливості. Використання трафаретного і цифрового друку перетворює це скло в цікавий елемент архітектури.

 

Шовкографія

Скло, в поєднанні з фарбою і сонячним світлом, дозволяє втілювати в життя дизайнерські рішення з зовнішнього та внутрішнього оформлення фасадного і віконного скління будівель. Шовкографія дозволяє друкувати на склі картини або фотографії довільної геометричної форми і розміру. Декор на зовнішньому склінні або похилому фасаді - це ефективний інструмент, що визначає рівень світлопропускання. Темні кольори фарби пропускають менше денного світла, і відповідно, рівень світлопропускання світлої фарби - вище. Шовкографія здійснюється на гартованому склі. Гартоване скло набуває характеристики підвищеної ударної стійкості при механічному або температурному впливі. При руйнуванні скло розсипається на дрібні уламки, не травмуючи людей.
Декоративне покриття на склі означає нанесення керамічної фарби на скло методом трафаретного друку. Фарба в температурній камері при 600°C спікається зі склом. Ця технологія гарантує зносостійкість покриття, стійкість до розчинників та світлостійкість.

Сфери застосування:
- фасади;
- вікна;
- парапети;
- перегородки;
- архітектурне скло для дизайнерських рішень

Декоративний елемент: душові кабінки, скляні двері, дверне заповнення, перегородки, перила, скління кабінок ліфта

Інформативний елемент: інформаційні та рекламні щити

Функціональний елемент: сонцезахисне скло, елементи фасаду, склопакети, структурне скління

Елемент безпеки: скло з шовкографією може використовуватися в якості безпечного загартованого ESG скла