Енергозберігаючі склопакети:

Склопакет – основа енергозбереження, адже він займає 80-90% площі вікна, а значить, саме від якостей залежить технічні характеристики всього вікна та кількість втраченого тепла з приміщення. Завдяки спеціальному екологічно безпечному і невидимому неозброєним оком напиленню зі срібла та інших металів, енергозберігаючі склопакети Глас Трьош значно знижують втрати тепла з приміщення взимку. Таким чином, якщо в приміщенні встановлено автономне опалення, заощаджуються витрати на опалення. Якщо ж опалення централізоване, то температура в приміщенні збільшується на кілька градусів.

Рівень теплоізоляції Енергопакетів® Glas Trösch та звичайних склопакетівБагатофункціональні склопакети:

Багатофункціональні склопакети Глас Трьош знижують рівень проникнення сонячного тепла в приміщення влітку і втрати тепла взимку. Таким чином, в жарку пору року можна скоротити витрати на кондиціонування та навіть обійтися без кондиціонерів і вентиляторів. Взимку скорочуються витрати на опалення.

Протизламні склопакети:

Головне завдання протизламних склопакетів Глас Трьош – перешкоджати проникненню непроханих гостей в приміщення через вікно або балконні двері. З антивандальними склопакетами Глас Трьош Вам більше не потрібні величезні решітки на вікнах, що роблять будинок схожим на місце ув’язнення.

Сонцезахисні склопакети:

Сонцезахисні склопакети Глас Трьош переважно застосовуються в фасадному склінні, оранжереях – скрізь, де існує проблема надмірного сонячного тепла. Сонцезахисні склопакети Глас Трьош ефективно захищають приміщення від перегріву в літній час і скорочують витрати на кондиціонування.

Звукоізоляційні склопакети:

Звукоізоляція – один з головних критеріїв для створення комфортних умов проживання, а більша частина шуму надходить крізь вікна. Вчені усього світу провели сотні досліджень, які доводять, що шум, як причина виникнення серцево-судинних захворювань поступається лише палінню. Під впливом гучного звуку і шуму змінюється характер електроенцефалограми, знижується гострота сприйняття і розумова працездатність, значно погіршується травлення. Найпоширеніша і «нешкідлива» реакція – зниження гостроти слуху. Це стосується будинків поблизу аеропортів, жвавих автомобільних та залізничних магістралей, будівельних майданчиків тощо.

Протипожежні склопакети:

Протипожежні склопакети використовуються в тих випадках, коли будівельними нормами передбачається високий рівень пожежної безпеки при збереженні природного рівня освітлення, наприклад у лікарнях, школах, готелях, ресторанах, торгівельних центрах, бізнес центрах, промислових приміщеннях, складах, лабораторіях, аеропортах тощо.

Склопакети з функцією захисту від випромінювання електромагнітних хвиль:

Енергопакет® Glas Trösch BioElectric захистить приміщення від таких хвиль, як: радіохвилі, телевізійні хвилі, хвилі мобільного зв’язку, хвилі радарів, хвилі W-LAN, Wifi або DECT.

Послуги